Εμείς και Αυτοί
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Περί ανέμων και υδάτων...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες

Πήγαινε κάτω 
+5
Rocky
LionHeart
SlfTh3Chl3f
gorgopodaros
michosm13
9 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 6:02 am

Σ'αυτο εδω το topic θα γραφουμε για τους αγαπημενους μας καθηγητες,ανεξαρτητως σχολειου,και θα λεμε γιατι μας αρεσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 6:08 am

Στο Γυμνασιο,οσο ημουν 3ο,ειχαμε μια βιολογο απο την Κυπρο.Μιλαμε για φοβερη καθηγητρια.Ηταν η μονη που μπορουσαμε να συζητησουμε μαζι της ελευθερα και χωρις ταμπου.Το καλυτερο ομως ηταν οτι μας εκανε ανατομια.Εφερε μια μερα ενα βατραχο και τον ανοιξε μες στην ταξη.Η καλυτερη στιγμη των μαθητικων μου χρονων ever.

Γεωργιου(ετσι τη λενε) ftw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
????????
Επισκέπτης




Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 7:03 am

στην πρωτη λυκειου αγαπησα τν χημεια με τν Μαργαριτη..... 8εος ο αν8ρωπος,ηρεμος,με χιουμορ!!! κ καταλαβαινες κ το μαθημα... στα 2 χρονια τ λυκειου μ κανει φιλολογικα η νικολιδακη,δν παιζεται,καθηγητρια με τα ολα της!!!!!!!! απο το γυμνασιο, πολυ καλα περνουσαμε με τν μαμα τ μιχαλη,τν κυρια Τασουλα..ειδικα στην ΕΛΕΝΗ τ ευρυπιδη,π καναμε κ 8εατρικα κτλ,ηταν τελεια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΠεμ Νοε 27, 2008 7:44 am

Και τωρα,αυτο που ολοι περιμανατε.......................................

Ενας ειναι ο καθηγητης,ο Κομης!!!Το ατομο ειναι τρελα αστειος.Πεταει συνεχως υπονοουμενα,λεει αστεια αλλα ειναι και λιγο ερωτυλος.Παντως,και απο πλευρας μαθησης,κανει πολυ καλο μαθημα.

ΚΟΜΗΣ ftw Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΠαρ Νοε 28, 2008 8:31 am

βαρδαβας ftw!!!!!καλα στην ωρα του κανουμε τα παντα εκτος απο μαθημα! Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΠαρ Νοε 28, 2008 9:04 am

Ζουμάκης ftw ρε!Βέβαια δεν μας έδωσε την όμαδα oriental όταν του τη ζητήσαμε αλλά σπάμε τρελή φάση στο μάθημα.Βέβαια φοβάμαι τους βαθμούς που θα βάλει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΠαρ Νοε 28, 2008 9:08 am

ομαδα oriental???? Suspect Suspect ελεος! :alcoholic:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
????????
Επισκέπτης




Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Νοε 30, 2008 1:19 am

oriental???? lol lol lol lol lol!!!!!!!!!
SlfTh3Chl3f έγραψε:
Ζουμάκης ftw ρε!Βέβαια δεν μας έδωσε την όμαδα oriental όταν του τη ζητήσαμε αλλά σπάμε τρελή φάση στο μάθημα.Βέβαια φοβάμαι τους βαθμούς που θα βάλει.
Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 101260
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Νοε 30, 2008 4:00 am

η ομαδα oriental δεν ειναι τιποτα.Μου'χει πει ο πατερας μου οτι του εχουν πει για ομαδα extreme sports kai water polo.Η πρωτη ομαδα επρεπε να παει στην ταρατσα για πτωση με αλεξιπτωτο και η δευτερη στην αυλη για προπονηση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
????????
Επισκέπτης




Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΤετ Δεκ 03, 2008 6:13 am

ναι ρε,αυτα τα 3ερω k gw....
MichosM13 έγραψε:
η ομαδα oriental δεν ειναι τιποτα.Μου'χει πει ο πατερας μου οτι του εχουν πει για ομαδα extreme sports kai water polo.Η πρωτη ομαδα επρεπε να παει στην ταρατσα για πτωση με αλεξιπτωτο και η δευτερη στην αυλη για προπονηση...
Very Happy Very Happy


Έχει επεξεργασθεί από τον/την alex13ever στις Τετ Δεκ 03, 2008 8:08 am, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΤετ Δεκ 03, 2008 7:00 am

MichosM13 έγραψε:
η ομαδα oriental δεν ειναι τιποτα.Μου'χει πει ο πατερας μου οτι του εχουν πει για ομαδα extreme sports kai water polo.Η πρωτη ομαδα επρεπε να παει στην ταρατσα για πτωση με αλεξιπτωτο και η δευτερη στην αυλη για προπονηση...

χαχα ελεος :alcoholic: :alcoholic: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
LionHeart
Στρατιωτάκι
Στρατιωτάκι
LionHeart


Αριθμός μηνυμάτων : 18
Ηλικία : 31
Points : 1
Registration date : 04/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Δεκ 07, 2008 10:02 am

Τι λετε ρε???Πατε καλα...The BEST E-V-E-R ειναι ο Ζουμάκης!!!
ΖΟΥΜ ftw ρε!!!
Καλα στο μαθημα του μεχρι κ PSP φεραμε κ παιζαμε προ 2009!!!
lol! lol! lol! Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 836630
Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 101260
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΤρι Ιαν 20, 2009 7:32 am

Σήμερα μας δίνει τα διαγωνίσματα ο Παπαγρηγοράκης... Παίρνω 12... Με κοιτάζει με πονηρό ύφος... Του λέω "Κύριε η Θεωρία με έφαγε..." και μου λέει... "Αμα σε πιάσω από τον λαιμό και σε σβουρίξω στον τοίχο θα σου πω εγώ η θεωρία φταίει..."
Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΤρι Ιαν 20, 2009 7:39 am

Filotimos έγραψε:
Σήμερα μας δίνει τα διαγωνίσματα ο Παπαγρηγοράκης... Παίρνω 12... Με κοιτάζει με πονηρό ύφος... Του λέω "Κύριε η Θεωρία με έφαγε..." και μου λέει... "Αμα σε πιάσω από τον λαιμό και σε σβουρίξω στον τοίχο θα σου πω εγώ η θεωρία φταίει..."
Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677

Φυσικά ρε.Αφού εμείς είμαστε της πρακτικής Χημείας και όχι της θεωρητικής Χημείας!!! Wink
(Όποιος το κατάλαβε,το κατάλαβε)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
matthew
Πάνε διάβασε!!!
Πάνε διάβασε!!!
matthew


Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ηλικία : 32
Τόπος : Ηράκλειο τση Κρήτης
Points : 21
Registration date : 20/01/2009

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΤρι Ιαν 20, 2009 1:44 pm

MichosM13 έγραψε:
Στο Γυμνασιο,οσο ημουν 3ο,ειχαμε μια βιολογο απο την Κυπρο.Μιλαμε για φοβερη καθηγητρια.Ηταν η μονη που μπορουσαμε να συζητησουμε μαζι της ελευθερα και χωρις ταμπου.Το καλυτερο ομως ηταν οτι μας εκανε ανατομια.Εφερε μια μερα ενα βατραχο και τον ανοιξε μες στην ταξη.Η καλυτερη στιγμη των μαθητικων μου χρονων ever.

Γεωργιου(ετσι τη λενε) ftw

Kαι εμένα μου έκανε στην 1η γυμνασίου (7ο)

Μετά μας πρόδωσε η σκύλα, σαν τον Μπάγεβιτς ένα πράμα :twisted:

Α και λίγα για τους θεωρητικούς γαμώ την παπαγαλία μου γαμώ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΤρι Ιαν 20, 2009 1:46 pm

Γαμάτη ακούγεται... Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 319677
Συμφωνώ για τους θεωρητικούς... Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 276649 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 276649 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 276649
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΣαβ Φεβ 07, 2009 9:24 am

Μας πήρε η Πασχαλοδημητράκη Γεωμετρία.Με σα δύο μαθήματα την έχω συμπαθήσει αφάνταστα.Κάνει καταπληκτικό μάθημα και σου τα εξηγεί όλα πολύ καλά.Βάζει και τα παιδιά στο μάθημα,δεν τα λέει όλα μόνη της.
Α,συνήθως παίρνει Θετική Κατευθύνση από τη Γ'!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Το κακό είναι ότι βάζει παλούκια θέματα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΣαβ Φεβ 07, 2009 4:13 pm

Φίλε μου την ώρα της Πασχαλοδημητράκη στο τμήμα μου επικρατεί ησυχία! Δεν το πίστευα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Φεβ 08, 2009 1:22 am

SlfTh3Chl3f έγραψε:
Φίλε μου την ώρα της Πασχαλοδημητράκη στο τμήμα μου επικρατεί ησυχία! Δεν το πίστευα!

affraid Shocked Για το τμήμα μου είσαι,ούτε κι εγώ το πιστεύω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Φεβ 08, 2009 3:59 am

michosm13 έγραψε:
η ομαδα oriental δεν ειναι τιποτα.Μου'χει πει ο πατερας μου οτι του εχουν πει για ομαδα extreme sports kai water polo.Η πρωτη ομαδα επρεπε να παει στην ταρατσα για πτωση με αλεξιπτωτο και η δευτερη στην αυλη για προπονηση...

XAXAXAAXXAXAAXXXA τωρα το διαβασα αυτό
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eirini
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
eirini


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 31
Points : 8
Registration date : 26/04/2009

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Απρ 26, 2009 11:54 am

παιδια πράγματι η Πασχαλοδημητράκη είναι φοβερή καθηγήτρια! πέρσυ με είχε κ Άλγεβρα κ Γεωμετρία και έχω αποκομίσει τις καλύτερες των εντυπώσεων! Το γενικό της style και η όλη της εικόνα μας έκαναν να την λατρέψουμε! κρίμα που δεν πήρε φέτος. Επίσης για μένα πολύ καλός καθηγητής είναι και ο Παπαδάκης!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SlfTh3Chl3f
Κορτές
Κορτές
SlfTh3Chl3f


Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ηλικία : 31
Points : 273
Registration date : 01/11/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Απρ 26, 2009 11:58 am

eirini έγραψε:
παιδια πράγματι η Πασχαλοδημητράκη είναι φοβερή καθηγήτρια! πέρσυ με είχε κ Άλγεβρα κ Γεωμετρία και έχω αποκομίσει τις καλύτερες των εντυπώσεων! Το γενικό της style και η όλη της εικόνα μας έκαναν να την λατρέψουμε! κρίμα που δεν πήρε φέτος. Επίσης για μένα πολύ καλός καθηγητής είναι και ο Παπαδάκης!

Ο παπαδάκης δεν μου έχει κάνει μαθημα.Η Πασχαλόδημητράκη κάνει το μάθημα της τέλεια,αλλα είναι πολύ emotionless.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eirini
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος
eirini


Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ηλικία : 31
Points : 8
Registration date : 26/04/2009

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Απρ 26, 2009 12:02 pm

Στην αρχή πέρσυ μου χε φανεί κι εμένα πολύ κρύα και δεν την είχα πολυσυμπαθήσει, μετά όμως άρχισε να κάνει αστειάκια και σχόλια με τον δικό της μοναδικό τροπό και φάνηκε κι ένα άλλο πρόσωπο πέρα από εκείνο της ξύλινης καθηγήτριας......... είναι τρομερή η γυναίκα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΚυρ Απρ 26, 2009 2:17 pm

Εγώ κανονικά δεν θα έπρεπε να μιλάω γιατί με έχει στα όπα όπα αλλά μέσα στην τάξη μας άμα δεν κάνω εγώ καμιά μαλακία θα υπάρξουν αυτοκτονίες από την υπερβολική βαρεμάρα και το κρύο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
!!!!doroula!!!!
Στρατιωτάκι
Στρατιωτάκι
!!!!doroula!!!!


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ηλικία : 31
Points : 12
Registration date : 25/04/2009

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Οι αγαπημενοι μας καθηγητες   Οι αγαπημενοι μας καθηγητες EmptyΔευ Απρ 27, 2009 1:12 pm

Απορώ πως δεν έχει γράψει κανένας ακόμα την Κολπετίνου!!!!!!
Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636 είναι απο τις καλύτερες καθηγήτριες που μου έχουν κάνει!!!!!
Εγώ όσα χρόνια πήγαινα αγγλικά ήμουν σχεδόν άσχετη,μόνο με την Κολπετίνου έμαθα αγγλικά!!!

Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636 Οι αγαπημενοι μας καθηγητες 141636 η Θώμου επίσης!!Απλά κορυφή!!!!
Και τέλος ο Περοδασκαλάκης!!!!!!!!!!!!Απλά τέλειος!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Οι αγαπημενοι μας καθηγητες
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» αγαπημενοι στιχοι

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εμείς και Αυτοί :: Επικαιρότητα :: Σχολείο-
Μετάβαση σε: