Εμείς και Αυτοί
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Περί ανέμων και υδάτων...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα

Πήγαινε κάτω 
+6
SlfTh3Chl3f
matthew
gorgopodaros
michosm13
Rocky
Earentil
10 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vicky
Στρατιωτάκι
Στρατιωτάκι
Vicky


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 30
Τόπος : Spata
Points : 19
Registration date : 21/02/2010

Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα   Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Φεβ 28, 2010 10:39 am

AlexandRa.. έγραψε:
ααααα,Βικυ,μην μου τα χαλας....μια χαρα ΚΟΥΚΛΑΡΟΣ ειναι ο Εdward...ντα3ει κ ο jacob δεν ειναι ασχημος αλλα πολυ ψευτικα κ υπερβολικα αυτα τα μουσκουλα,δεν μ αρεσουν....ναι,η Εκλειψη βγαινει 30 ιουνιου στις αι8ουσες....

Sad Και εγώ σου λέω τον άλλον τον έχω δει στην τηλεόραση και σε φωτογραφίες που τον έβγαλαν, πιο λαδομένο μαλλί πιο λετσάκι δεν υπάρχει!! Ούτε να μιλήσει δεν μπορεί!!! Πήγαν όλοι μαζί να πάρουν βραβείο ο Τζ. μίλησε μια χαρά σοβαρός κλπ κλπ αυτοοοοοοοοοος λες και ήταν πιομένος με δέκα κιλα χασισι >.> Άστα σου λέω!! Τον ρόλο του ερωτευτήκαμε γιατί είναι πολύ, πώς να στο πω..., αινιγματικός και έτσι!! Αλλά στην πραγματικότητα ο μικρός είναι πιο ωραίος :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vicky
Στρατιωτάκι
Στρατιωτάκι
Vicky


Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ηλικία : 30
Τόπος : Spata
Points : 19
Registration date : 21/02/2010

Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα   Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 EmptyΚυρ Φεβ 28, 2010 10:41 am

Rocky έγραψε:
Και εγώ το ίδιο!! Πήγα με τον αδερφό μου, τον Μπαντουβά και την Λάουρα.. Περάσαμε πολύ ωραία!!
Άντε μωρέεεεεεε ήθελα και εγώ να πάμε με τα κορίτσια αλλά τζίφος Sad Ελπίζω το άλλο Σαββάτο *κλαπς κλαπς σνιφ σνιφ* :Ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Spongebob
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθηνα
Points : 1
Registration date : 08/09/2010

Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα   Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 EmptyΤετ Σεπ 08, 2010 6:23 am

Πριν λιγες μερες ειδα το Step up 3D...Ηταν πολυ καλο...


Τις επομενες μερες θελω να δω και το Inception...

Το εχει δει καποιος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/mitsontemakos
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα   Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα - Σελίδα 5 EmptyΤετ Σεπ 08, 2010 6:26 am

Εγώ το είδα!! Προχθές! Είναι πολυυυυυ γαμάτο.. Πορώθηκα τελείως! Πολύ καλό σεναριο.. Την συστήνω ανεπιφύλακτα!

Θα ήθελα να δω και το στεπ απ αλλά μάλλον θα το κατεβάσω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
 
Προσεχώς / Ταινίες που είδατε πρόσφατα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εμείς και Αυτοί :: Τέχνη :: Cinema-
Μετάβαση σε: