Εμείς και Αυτοί
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Περί ανέμων και υδάτων...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις

Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?
1.Sony Playstation 2 (PS2)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap0%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.Sony Playstation 3 (PS3)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap33%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
3.Sony Playstation Portable (PSP)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap0%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
4.Nintendo Gamecube (GC)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap0%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
5.Nintendo Wii (Wii)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap0%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
6.Nintendo DS (NDS)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap17%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
7.PC (Για PC Games)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap50%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
8.Mobile Games
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap0%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
9.Iphone Games
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap0%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
10.Aλλο (DreamCaster,Genesis,N64,κ.α.)
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_lcap0%Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 6
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Kuma's Wrath 4
Ανθιπολοχαγός
Ανθιπολοχαγός
Kuma's Wrath 4


Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ηλικία : 29
Τόπος : Salonikara!!!
Points : 145
Registration date : 25/03/2009

Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?   Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? EmptyΤετ Ιουν 17, 2009 4:03 am

Περα απο το ποια κονσολα/ες θα ψηφισετε γραψτε ενα σχολιο για ποιο λογο την προτιματε και ποια παιχνιδια σας αρεσει να παιζετε σε αυτες..!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?   Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? EmptyΠεμ Ιουν 18, 2009 9:11 am

PC εννοείται... Μπορείς να κάνεις πολύ περισσότερα πράγματα από οποιαδήποτε κονσόλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?   Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? EmptyΠεμ Ιουλ 02, 2009 9:32 am

Εγώ έβαλα το PS3 αν και δεν έχω κάποια συγκεκριμένη που μου αρέσει πιο πολύ από τις άλλες..Το PS3 είναι καλό γιατί έχει πολύ καλή μνήμη,έιναι γρήγορο κ έχει φοβερά γραφικά.Το ιδιό όμως μπορείς να έχεις αν πάρεις έναν πολύ καλό υπολογιστή οπότε αυτά τα δύο είναι ουσιαστικά τα ίδια.XBox,αν και δεν είναι στη λίστα,δεν έχω παίξει οπότε δεν μπορώ να κρίνω.Το PS2 ήταν έτσι κι έτσι καλό.
Από φορητές,το PSP το θεωρώ υπερεκτιμήμενο,για το DS δεν έχω γνώμη ενώ θεωρώ το GameBoy Advanced SP πολύ καλό.
Α,στο PS3 παίζω ποδοσφαιράκια,GTA και FPS(κυρίως COD και Resistance).Στο PC παίζω μόνο FPS και σπάνια Age of Empires

ΥΓ:Playstation(το πρώτο)-FIFA98(με ποδόσφαιρο σάλας παρακαλώ)-Mickey Mouse game και ξερό ωψμί για πάντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?   Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 8:00 am

Ασε τα ψόφια ρε.. Ψήφισες το PS3 γιατί έσκασες της κακομοίρας τα λεφτά για να το αγοράσεις... Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
Kuma's Wrath 4
Ανθιπολοχαγός
Ανθιπολοχαγός
Kuma's Wrath 4


Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ηλικία : 29
Τόπος : Salonikara!!!
Points : 145
Registration date : 25/03/2009

Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?   Ποια κονσολα προτιματε και γιατι? EmptyΣαβ Ιουλ 04, 2009 12:00 pm

Εγω επαιξα για πρωτη φορα pro9 στο ps3 και αποδειχτηκε αρκετα καλο..!
Το DS πιστεψεμε ειναι κορυφη , περα απο το οτι παιζει και τα games του sp με πολυ καλυτερη αναλυση . Το psp οντως ειναι υπερεκτιμημενο αλλα και αυτο δεν ειναι ασχημο...Ως προς την αναλυση στα games τουλαχιστον..!
Και οσοι δεν το εχουν δοκιμασει ακομα να το ριξουν μια ματια γτ αξιζει το κοπο..!Greek Patch@@@@....τα σπαει απλα.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποια κονσολα προτιματε και γιατι?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» εγω τι να πω;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εμείς και Αυτοί :: PC World :: Video Games-
Μετάβαση σε: