Εμείς και Αυτοί
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Περί ανέμων και υδάτων...
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??

Πήγαινε κάτω 
+3
Krazy
michosm13
Rocky
7 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 6:53 am

Kendoka..!! έγραψε:
Σε πληροφορω οτι ο Θανος ΕΧΕΙ τα χαρακτηρηστικα που γραφω!!!και πολλα αλλα.και το ξερω επειδη ειμαι η κοπελα του!και στη τελικη,αν ηταν ευαισθητος και εδειχνε τα αισθηματα του σε εσενα αντι για εμενα,sry αλλα πιστευω οτι θα υπηρχε ενα ΜΙΚΡΟ προβλημα.. Razz

Το τελευταίο ήταν τάπα από τις καλές...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 7:24 am

michosm13 έγραψε:
Kendoka..!! έγραψε:
Σε πληροφορω οτι ο Θανος ΕΧΕΙ τα χαρακτηρηστικα που γραφω!!!και πολλα αλλα.και το ξερω επειδη ειμαι η κοπελα του!και στη τελικη,αν ηταν ευαισθητος και εδειχνε τα αισθηματα του σε εσενα αντι για εμενα,sry αλλα πιστευω οτι θα υπηρχε ενα ΜΙΚΡΟ προβλημα.. Razz

Το τελευταίο ήταν τάπα από τις καλές...

χαχα πραγματι i give up Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
????????
Επισκέπτης




Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 7:53 am

Very Happy οκ...να κανω μια ερωτηση που διχαζει πολυ την γυναικεια γνωμη...και θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας.τα παχακια σας αρεσουν στις κοπελες??αν ναι,η οχι,γιατι??και,τι θεωρειτε ως παχακι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michosm13
Μπεεεεεεεεεε
Μπεεεεεεεεεε
michosm13


Αριθμός μηνυμάτων : 1318
Ηλικία : 31
Points : 238
Registration date : 29/10/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 7:58 am

Kendoka..!! έγραψε:
Very Happy οκ...να κανω μια ερωτηση που διχαζει πολυ την γυναικεια γνωμη...και θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας.τα παχακια σας αρεσουν στις κοπελες??αν ναι,η οχι,γιατι??και,τι θεωρειτε ως παχακι??

Τρίτη φορά που το λέω αλλά δεν πειράζει.Οι κοπέλες είναι καλό να έχουν καμπύλες και να μην είναι πετσί και κόκκαλο.
Οφείλω όμως να προσδιορίσω ότι οι καμπύλες αυτές πρέπει να είναι καλοσχηματισμένες με γυμναστική,έτσι?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xsubs.tv/index.php?show=last
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 8:00 am

michosm13 έγραψε:
Kendoka..!! έγραψε:
Very Happy οκ...να κανω μια ερωτηση που διχαζει πολυ την γυναικεια γνωμη...και θα ηθελα να ακουσω τις αποψεις σας.τα παχακια σας αρεσουν στις κοπελες??αν ναι,η οχι,γιατι??και,τι θεωρειτε ως παχακι??

Τρίτη φορά που το λέω αλλά δεν πειράζει.Οι κοπέλες είναι καλό να έχουν καμπύλες και να μην είναι πετσί και κόκκαλο.
Οφείλω όμως να προσδιορίσω ότι οι καμπύλες αυτές πρέπει να είναι καλοσχηματισμένες με γυμναστική,έτσι?

συμφωνω και γω η γυναικα δεν πρεπει να ειναι πετσι και κοκκαλο σαν μπιλιαρδοστεκα Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 δεν καταλαβενω γιατι ολες κουταλωμετρατε τις θερμιδες τοσο πολυ scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
????????
Επισκέπτης




Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 8:08 am

Να σ πω την αληθεια ουτε εγω εχω σκεφτει ποτε γιατι το κανουμε αυτο...αλλα το κανουμε,κακα τα ψεματα.βασικα,μου τη δινει που βλεπω ολο και λιγοτερες κοπελες να ασχολουνται με τον αθλητισμο,και να μην προσεχουν καθολου τι τρωνε.ετσι δεν διχνεις οτι σεβεσαι το σωμα σου...ετσι δεν ειναι??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 8:21 am

ναι και εγω υποστηριζω την υγειηνη διατροφη αλλα οχι την υπερβολικη θερμιδομετρεια! Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
????????
Επισκέπτης




Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 8:50 am

χαχα!!!οντως,ετσι ειναι...η υπερβολικη θερμιδομετρια δεν κανει καλο...μονο σε αγχωνει...!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Krazy
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Krazy


Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 43
Τόπος : Μεταξύ αγάπης και μίσους
Points : 0
Registration date : 14/02/2009

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 12:38 pm

καθόλου θερμιδομετρία...ελλεινό πράγμα.Και επίσης να τρώτε ΟΤΙ θέλετε ΣΕ ΛΟΓΙΚΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ και ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.Κοινώς ΝΑΙ θα πιούμε και το κρασάκι μας θα φάμε και το φαγάκι μας...φάτε καρότα εσείς Cool Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 1:17 pm

χαχα!!!ναι,δεν λεω ΟΜΩΣ οταν εσεις τρωτε κατι παραπανω δεν εγινε και τιποτε.ενω σε εμας μετατρεπεται κατευθιαν σε κυτταριτιδα...που δεν πιστευω οτι τη λατρευετε κ ολας.ετσι δεν ειναι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Krazy
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Krazy


Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ηλικία : 43
Τόπος : Μεταξύ αγάπης και μίσους
Points : 0
Registration date : 14/02/2009

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 1:28 pm

Kendoka..!! έγραψε:
χαχα!!!ναι,δεν λεω ΟΜΩΣ οταν εσεις τρωτε κατι παραπανω δεν εγινε και τιποτε.ενω σε εμας μετατρεπεται κατευθιαν σε κυτταριτιδα...που δεν πιστευω οτι τη λατρευετε κ ολας.ετσι δεν ειναι???

Έχεις ένα δίκιο στο οτί η κοινωνία πιέζει γνκ τις γυναίκες να είναι...(, θεές, πράγμα το οποίο είναι η Αθηνά και μονο Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 619209 ).Όσο για το αν μας αρέσει...εμένα προσωπικά με "εξιτάρει" πιο πολύ μια παχουλή κοπέλα παρά μια πολύ αδύνατη.Όσο για το αν τρώμε εμείς παραπάνω...τη διατροφή που κάνω 4 μήνες τώρα(επιπλοκή στο θυροειδή...γαμησε τα Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 ) δεν την έχει κανει κανείς ποτέ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Φεβ 24, 2009 1:44 pm

Ωωω..περιστικα.ομως,οντως μια κοπελα που το κορμι της το φιδισιο ειναι μπρος και πισω ισιο,δεν παιρνει και τις καλητερες κριτικες απ οτι εχω καταλαβει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 2:24 am

Kendoka..!! έγραψε:
Ωωω..περιστικα.ομως,οντως μια κοπελα που το κορμι της το φιδισιο ειναι μπρος και πισω ισιο,δεν παιρνει και τις καλητερες κριτικες απ οτι εχω καταλαβει..

1.Κατερινάκι χαλάρωσε...

2.Εδώ μιλάμε για τον τέλειο σύντροφο... Όχι για διατροφές και τέτοια... Πηγαίνετε στο σπάμμερς ή φτιάξτε ένα καινούριο τόπικ...

3. Ξέχασα να πω πως η τέλεια γυναίκα για μένα θέλω να ξέρει να μαγειρεύει... Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 (Εγώ ξέρω κάτι λίγα αλλά βαριέμαι να φτιάξω ακόμα και τοστ... Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
????????
Επισκέπτης




Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Φεβ 25, 2009 5:13 am

Οκ,sry!!Επαναφορα στο θεμα!!Θανο μ θα ηθελα πολυ να ξανακουσω την αποψη σου περι της τελειας συντροφου....................................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ Μαρ 06, 2009 12:53 pm

Ένα πολυ σημαντικό προσόν που θα πρέπει να έχε9 η τέλεια γυναίκα για μένα είναι να μην με τσατίζει και όταν είμαι τσατισμένος να μπορεί να με ηρεμεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
gorgopodaros
Ranger of the north
Ranger of the north
gorgopodaros


Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο (ατσαλένιο city)
Points : 62
Registration date : 07/11/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤρι Μαρ 10, 2009 2:48 pm

Λοιπον θα πω κατι και δεν ξερω αν θα συμφωνησετε μαζι μου:λοιπον τωρα τα κοριτσια ψαχνουν το κλικ δλδ ενα με κυλιακους 2 μετρα ευεσθητο αλλα και αγριο καμια φορα,μαγκα αλλα και καλο παιδι και τετια.οταν μεγαλονουν λιγακι τι νομιζετε:θα παντρευτουν ενα τελιο αντρα πανεμορφο με χιουμορ κτλ κτλ αλλα ΑΦΡΑΓΚΟ ή ενα οχι ιδιετερα ομορφο αλλα ματσομενο? Wink ηθικο διδαγμα:το χρημα σκοτονει τον ερωτα Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 319677 το ξερω οτι μερικοι δεν συμφωνειτε με αυτο και ο καθενας με την αποψη του.εγω πιστευω οτι αυτη ειναι η σκληρη αληθια Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://androgeasbasketball.blogspot.com/
????????
Επισκέπτης




Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΤετ Μαρ 11, 2009 12:29 pm

Μη το λες αυτο...προφανως θα γνωρισες καποια που θα σου εδωσε αυτη την εντυπωση..η ευτυχια δεν βρισκεται στα λεφτα..και αυτο το λεω επειδη το ξερω απο οικογενειακη εμπειρια,οχι επειδη το λενε απλα για να το λενε μερικοι.ειναι στο τι ζηταει ο καθε ανθρωπος..και υπαρχουν πολλοι διαφορετικοι ανθρωποι εκει εξω..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexandRa..
Στρατηγός
Στρατηγός
AlexandRa..


Αριθμός μηνυμάτων : 430
Ηλικία : 32
Τόπος : pantou k pou8ena
Points : 413
Registration date : 22/02/2009

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 12, 2009 6:05 am

εγω παντως το αγορι μου 8ελω πανω απο ολα να με σεβεται οπως 8α τον σεβομαι κ γω.....και να μην 8εωρει πως πρεπει να με αλλα3ει ως αν8ρωπο γτ ετσι δν τ κανω..να με αγαπαει ακριβως γι αυτο που ειμαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rocky
Admin
Admin
Rocky


Αριθμός μηνυμάτων : 2060
Ηλικία : 31
Τόπος : Ηράκλειο
Points : 737
Registration date : 29/10/2008

Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??   Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα?? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ Μαρ 12, 2009 9:54 am

Αν αγαπάς κάποιον αλλάζεις από μόνος σου για να μπορέσετε να είστε μαζί...

Μάνο έχεις ένα μικρό δίκιο... Αλλά δεν είναι όλος ο κόσμος έτσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://emeiskaiautoi.forumgreek.com
 
Πως είναι ο/η τέλειος/α άνδρας/γυναίκα για σένα??
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Η ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ:

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Εμείς και Αυτοί :: Επικαιρότητα :: Προσωπικά-
Μετάβαση σε: